תערוכת קוסמטיקה בהונג קונג

אז לסיכום אפשר לאמר שנסעתי רחוק בכדי לפגוש מכרים ותיקים - חיים ושלי מחברת ג’יג’י עבדו קשה בדוכן של החברה, שהיה עמוס במבקרים (בתמונה עם שלי). דווקא בין כל כך הרבה פרצופים אסיאתיים יש תמיד שמחה גדולה לראות פרצופים מוכרים.

אבל לבד מהדוכן של GIGI היו עוד כמה דוכנים בכנס, בעיקר דוכנים הקשורים לטיפולים ברולר מחטים זעירות. טוב, אני אולי קצת מגזימה, אבל בתערוכה הזו הרולרים בהחלט בססו את מעמדם כטיפול קוסמטי מוביל, משהו שהולך להשאר איתנו עוד זמן רב. ראינו המון דוכנים שהציגו קוסמטיקה פונקציונלית עם חומרים טיפוליים למזותרפיה, ובחלון הראווה שלהם השתמשו ברולרים על מנת לקדם את המוצרים שלהם. באופן עקיף התקבל הרושם שהם מבקשים לבסס את מעמדם על בסיס מוצק ולכן משתמשים בקונספט הטיפולי שכבר קנה לו מעמד יציב. באותם מקומות השתמשו בדרך כלל ברולר האמריקני של חברת Clinical Resolution.


גם מקומו של Dr.Roller הקוריאני לא נפקד ובדוכן של החברה הציגו טיפולים מסביב לשעון, דבר שמשך קהל רב.

והיו גם לא מעט חיקויים סינים זולים שמנסים לתפוס טרמפ על הגל (כמו זה שבתמונה למטה שבנוי מ- Super fine plastic).בשונה מהרולר, מסכות הזהב שנראו בהרבה דוכנים בשנה שעברה, השנה נראו רק בדוכן אחד. אופנה חולפת או לא? ימים יגידו.ומה עם תאי גזע? אי אפשר בלעדם בימים אילו. אז כמו פטריות אחרי הגשם הגישו לנו כל מני יצרנים מוצרים קוסמטים הכוללים תאי גזע. לפעמים היו אלה תאי גזע של תפוח, פעמים אחרות של חזיר, ובכל מקרה לא אלה ולא אלה מסוגלים להשפיע על תאים אנושיים, ובפרט לא להשפיע על תאי עור של אנדיבידואל מסויים (מה גם שתא גזע, ותא בכלל אינו יכול לחדור את שכבת האפידרמיסביישום רגיל כקרם או סרום שנמרח על פני העור).
המוצר השנוי במחלוקת Amatokin שהתחיל את כל העניין אינו מכיל תאי גזע אלא, לטענת החברה הייצרנית, מכיל חומרים שמעוררים את תאי הגזע לפעולה וחידוש רקמות, וזה כבר נשמע אחרת (בעור ישנה כמות גדולה מאוד של תאי גזע, גדולה יותר יותר מכל רקמה אחרת בגוף).
החברה המייצרת VOSS Laboratories טוענת שפוליפפטיד מסויים (מכונה פוליפפטיד 153), ואשר התגלה על ידי חוקרים רוסים במכון סודי ביותר, הוא זה שמעורר את התגובה בתאי הגזע. אבל לאחרונה החלו להתפרסם כתבות שמעמידות את היכולות האלה בספק (ראי כתבה 1 כתבה 2 כתבה 3 ). גם בית המשפט נרתם בכדי להורות לחברה לפרסם פרטים יותר מדוייקים באשר לפוליפפטיד 153 ובאשר לסיכונים אם ישנם מהשימוש בו.
יכול להיות שמה שראינו בתערוכה היה תוצאה של ההצלחה השיווקית של Amatokin עליה אין מחלוקת, הצלחה שסנוורה יצרנים רבים ויצרה דחף חזק לחיקוי?


מגמה נוספת הינה החברות היפניות. גם השנה יותר חברות יפניות נכנסו לזירה הבין לאומית ונראו יותר דוכנים של חברות חדשות. על הקוסמטיקה היפנית עוד אכתוב בהמשך, מבטיחה...


תערוכת קוסמטיקה בהונג קונג

מעבדות היקארי מאירים את המקום הנמוך בעולם
חדשות: מעבדות היקארי מאירים את המקום הנמוך בעולם
לפרטים
לכל שאלה, מלאי פרטים ונחזור בהקדם:
אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה