חמאת שיאה - הקשר בין HIKARI לקידום נשים בגאנה


כחברת קוסמטיקה השואפת ליצור מוצרים איכותיים ויעילים מאוד, שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר הוא העדיפות העליונה שלנו. לצד זה, כשאנחנו בוחרים את החומרים שלנו חשוב לנו לדעת גם מאיפה הם מגיעים, כיצד הם מיוצרים ועל ידי מי. חמאת השיאה בה אנחנו משתמשים במגוון ממוצרינו היא דוגמה טובה לכך.

חמאת השיאה מופקת מהאגוז של עץ השיאה, אשר גדל באופן טבעי רק במרכז אפריקה במדינות שסובלות מעוני, מלחמות אזרחים, דיכוי נשים ועוד. לכן, כשבחרנו את חמאת השיאה שלנו היה לנו חשוב לבחור בחמאה שהיא לא רק האיכותית ביותר, אלא גם מיוצרת בתנאים הוגנים ואפילו תורמת לקהילה שמייצרת אותה.


אגוז השיאה, ממנו מופקת חמאת שיאה

בחרנו בסופו של דבר בחמאת שיאה המיוצרת בגאנה על ידי קולקטיב של נשים הפועלות למען נשים, המאחד נשים עצמאיות שנהנות מההתארגנות יחד לצרכי שיווק החמאה. גאנה היא מדינה שלא קל לחיות בה, במיוחד לא לנשים, אשר בדרך כלל מועסקות בייצור החמאה על ידי גברים שמנצלים אותן בתנאים בלתי הוגנים.

כשאתם רוכשים את המוצרים של היקארי המכילים חמאת שיאה, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם קונים את המוצר הטוב ביותר המיוצר בתנאים הוגנים, ואף תורמים ליצירת פרנסה ועצמאות כלכלית לנשים באפריקה. 


יוגניה, מקימת הקוקלטיב, מקבלת פרס על פועלה 

המוצרים שלנו העשירים ביותר בחמאת שיאה הם קרם אנטי אייג'ינג TIME TRAVEL, קרם לחות RADIANCE++, קרם עיניים EYES OF YOUTH, קרם ANTI SPOT וקרם טיפולי ARTHRITIS. 


מוצרי היקארי העשירים בחמאת שיאה

בואו נחזור רגע לנושא האיכות – חמאת השיאה שלנו מיוחדת בכך שהיא לא מזוקקת (לא מעובדת). נהוג לחשוב שחומר מזוקק הוא טוב יותר מכיוון שהוא יותר מרוכז, אבל בפועל בתהליך הזיקוק חמאת השיאה מאבדת מהסגולות החשובות שלה והופכת לפחות יעילה. חשוב להשתמש בחמאת שיאה טבעית כדי ליהנות מהיתרונות המלאים שלה, הכוללים לחות אינטנסיבית, סגולות ריפוי והרגעה, תכולת ויטמינים וחומצות שומן הנחוצות לייצור קולגן ואפילו סינון קרינה!

כדי לבדוק את איכותה של חמאת השיאה, הסוכנות האמריקאית לפיתוח בינלאומי הציעה שיטה לדירוג:
A – גולמית ולא מזוקקת, מופקת באמצעות שימוש במים
B – מזוקקת
C – מזוקקת מאוד ומופקת באמצעות ממסים

אלו הן שלוש הדרגות המסחריות, כאשר תכולת הוויטמינים יורדת ככל שהחמאה מעובדת יותר, כך שבדרגה C עד 95% מהוויטמינים מוסרים בתהליך הזיקוק! 


בדיקה של האגוזים 


חברות בקולקטיב 


חמאת שיאה - הקשר בין HIKARI לקידום נשים בגאנה

כתבה בטלויזיה - ערוץ ILand
חדשות: כתבה בטלויזיה - ערוץ ILand
לפרטים
לכל שאלה, מלאי פרטים ונחזור בהקדם:
אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה