הכנה לטיפול פולשני-מזערית

במסגרת הטיפולים המוצעים כיום למניעת הזדקנות העור קיימים לא מעט טיפולים פולשניים מזערית (minimally invasive) כמו פילינג עדין, לייזר, דרמהבריישן, וטיפול במזו-רולר. כמוצא אחרון נבחר לעתים גם בטיפול פולשני של ממש כמו ניתוח פלסטי.

אנו משלמות הרבה כסף עבור טיפולים אלו ומצפות מהרופא/קוסמטיקאית תמורה בצורה של תוצאות מידיות. אז לפני שאנחנו שמות את כל יהבנו על הרופא/קוסמטיקאית המטפלת, אנו צריכות לצפות תחילה מעצמינו, מהעור שלנו - שיהיה בו את הכח להשתקם בצורה נמרצת לאחר הטיפול.

מחקרים חוזרים בשנים האחרונות (ראי מטה) מראים שתנאי חשוב לתהליך שיקום יעיל של העור הוא המצאות של חומרי בניין יסודיים ברמות מספקות. ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו ונוגדי חמצון קיימים לעתים ברמות נמוכות, בעיקר בעור מבוגר, ורמות אלה לא מספקות לתהליך שיקומי בעקבות מיקרו-טראומה.

החיוניות של חומרים אלו לתהליך יצירת מרכיבים של המטריצה הבין-תאית נחקר לאחרונה בהקשר של שיקום צלקות, אך גם קודם לכן נמצא שחומרים אלו חיוניים לרוב המוחלט של תהליכי הבנייה בעור.

ויטמין A למשל מוצא את ביטויו במאות גנים שמפקחים על תהליכי השכפול של רוב סוגי התאים באפידרמיס ובדרמיס. בין היתר הוא מפקח על שחרור מקדמי גדילה שמעוררים את כל תהליכי ההתחדשות בעור. גם ויטמין C חיוני בשלב שבו נבנים סיבי הקולגן והאלסטין.

וחומצות אמינו מהוות חומר הגלם לבניית חלבונים, ורמות נמוכות שלהן עלולות לפגום בבנייה תקינה/מספקת של סיבי קולגן ואלסטין (חשובות במיוחד חומצות אמינו המכילות אטום גופרית כמו מתיונין וציסטין, אלה נוטות להיות חסרות יותר מאחרות).


VIT INFUSION 25ml
קרם המכין את העור לתהליך שיקום.
קרם VIT INFUSION פותח במטרה להעלות את רמות הויטמינים, נוגדי החמצון, המינרלים וחומצות אמינו לרמה הנדרשת לפני טיפולים פולשניים וטיפולים פולשניים מזערית.

הקרם מכיל נוסחה מיוחדת המשלבת 45 חומרים פעילים בריכוזים גבוהים במיוחד. ביניהם נגזרת חדישה של ויטמין A, ריכוז גבוה של קומפלקס ויטמין B, ריכוז גבוה של ויטמין C בקפסולות, פפטיד נחושת GHK-CU, ונוגדי חמצון כמו רזברטרול וקו-אנזים Q10.


יש להשתמש בקרם למשך תקופה מוגבלת של חודש לפני טיפול אינטנסיבי בעור, רצוי מדי בערב. השימוש בקרם לפני הטיפול מבטיח תוצאות מיטביות. הוא אף מאיץ את תהליך השיקום.

הקרם מתאים גם לעור מבוגר ללא קשר לטיפול פולשני מזערית, שכן במקרים רבים עור מבוגר נמצא במצב של חסר מתמיד בחומרים אלה. יש להשתמש בקרם על בסיס יומי במשך חודש, רצוי בערב במקום קרם לילה.
הכנה לטיפול פולשני-מזערית

מזותרפיה-איך זה התחיל?
חדשות: מזותרפיה-איך זה התחיל?
לפרטים
לכל שאלה, מלאי פרטים ונחזור בהקדם:
אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה