שאלות ותשובות


מזו-רולר

האם הטיפול ב-מזו רולר הביתי כואב?
הטיפול ב-מזו רולר ביתי אינו כואב כלל, ואפילו נעים.
 
האם ניתן להשתמש רק ברולר הביתי ולהגיע לשיפור ניכר לעין?
השימוש ברולר ביתי לא מעורר בצורה חזקה יצור קולגן מאחר והוא לא פוגע בכלי דם. המזו רולר הביתי מאוד מומלץ לשימוש בשגרת הטיפוח היומיומית והוא יכול להביא לשיפור ניכר לאורך זמן מאחר והוא משפר מאוד, פי 30 ויותר, את יעילות החדרת החומרים המיושמים על העור. כמו כן הוא מומלץ לשימוש בתום סדרת הטיפולים מקצועיים (אצל רופא / קוסמטיקאית) לשימור תוצאות הטיפול, וכמובן עם חומר קוסמטי שמתאים לתום הטיפול.

באיזה חומרים מותר להשמתש בזמן הטיפול ברולר הביתי?
ניתן להשתמש בכל חומר קוסמטי לשימוש ביתי. הרולר מבטיח שיפור ניכר במידת הספיגה של החומר המיושם. אין להשתמש בקוסמטיקה המכילה חומרי שימור, שמנים ארומטים ושמנים מינרלים, חומרי ריח או חומרי צבע בשבוע שלאחר הטיפול. ההנחיה הזו טובה גם כהמלצה בדרך קבע. אנו ממליצים על קוסמטיקה נקייה עד כמה שאפשר.

אילו חומרים מסוגלים לחדור רק בעזרת המזו רולר הביתי?
ככלל שכבת האפידרמיס לא מאפשרת למולקולות גדולות מ- 500 דלטונים לחדור. הטבלה הבאה מפרטת חומרים נפוצים שנמצאים בקרמים וסרומים. בצבע ירוק החומרים שחודרים בנקל גם בלי עזרת הרולר, בצבע צהוב חומרים שמתקשים לחדור בלי עזרת הרולר, ובצבע אדום חומרים שמסוגלים לחדור רק בעזרת המזו רולר, או בהזרקה.

לכמה טיפולים מספיק המזו רולר הביתי?
המזו רולר הביתי מספיק ל- 80 טיפולים, שזה אומר בערך חצי שנה אם משתמשים ברולר שלוש פעמים בשבוע. לפי הוראות היצרן, לרולר הביתי תוקף של חצי שנה בלי קשר למספר הטיפולים.
כל כמה זמן יש לחזור על הטיפול במזו רולר ביתי?רצוי לחזור על הטיפול הביתי שלוש פעמים בשבוע, בערב לפני השינה. אפשר גם לבצע את הטיפול יום יום.

תוך כמה זמן נסגרים החורים הזעירים שנוצרו עקב מעבר הרולר?
החורים הזעירים נסגרים בתוך מספר שעות. העור מחדש את השכבה הקרנית (Stratum Corneum) באופן שוטף, בלי קשר לפעולת המזו רולר, בתהליך שנקרא Desquamation. גם פעולת הגילוח אצל גברים גורמת להסרת חלק מהשכבה הזו. לכן אם נשתמש ב- After Shave מייד לאחר הגילוח נוכל להרגיש בצריבה קלה, אבל לא נרגיש בצריבה אם נשתמש בו מספר שעות לאחר הגילוח. זאת מאחר ושכבת המגן הזו כבר הספיקה להתחדש לגמרי.
מחזור החיים המלא של תאי העור בשכבת האפידרמיס אורך 28 יום. התאים נולדים ונדחפים החוצה על ידי תאים חדשים. בסוף דרכם הם נדחקים אל השכבה החיצונית ביותר Stratum Corneum כשהם כבר מתים ואחר כך נושרים מעל פני העור באופן טבעי.


כיצד פועל המזו רולר הביתי?
הרולר מייצר פתחים מקרוסקופים בשכבה הקרנית החיצונית של העור (Stratum Corneum) וכך מאפשר לכל החומרים לחדור בקלות. הפתחים על אף היותם זעירים הם גדולים עשרות מונים מהמולקולות של החומרים הפעילים אותן אנו מבקשים להחדיר לעומק העור. לדוגמה, אם נשווה את מימדי החור הזעיר שנפער בעור בעקבות המעבר של הרולר לגודלה של מולקולה גדולה כמו הורמון (5000 דלטונים), זה יהיה כמו להשוות את גודלו של אצטדיון אולימפי לגודלו של אתלט.
 

מזו קוקטלים.

האם מזו קוקטיילים ניתנים לשילוב אחד עם השני? 
כן. ניתן לשלבם ולהשתמש בקוקטייל אחד בטיפול אחד ובקוקטייל שני בטיפול שני. כמו כן ניתן לשלבם אחד עם השני באותו טיפול.

מה זמן התפוגה של מזו קוקטייל?
שנתיים על המדף ועוד שנה לאחר פתיחה. מומלץ לשמור בקירור לאחר הפתיחה.

מאילו חומרים עשויים המזו קוקטיילים?
מחומרים שמשמשים באופן רגיל במזותרפיה וכן מחומרים חדשים יותר כמו פפטידים. אפשר למצוא את ההרכב המפורט בדף המוצר.

האם ניתן להשתמש בקוקטיילים בהזרקות?
לא, הקוקטיילים הקוקטיילים לא תוכננו ולא נבדקו לשימוש בהזרקות.

האם ניתן לרכוש את הקוקטיילים גם ללא מזו-פן או מזו-רולר?
כן. אפשר להשתמש בקוקטיילים גם במריחה רגילה ללא מזו-פן או מזו-רולר. קיימים בהם מרכיבים שיחדרו לעור גם ללא סיוע המפן או הרולר.

 
 
שאלות ותשובות

כנס קוסמטיקאיות - סידסקו
חדשות: כנס קוסמטיקאיות - סידסקו
לפרטים
לכל שאלה, מלאי פרטים ונחזור בהקדם:
אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה