מזו רולר יש רק אחד


מי מאיתנו לא קיבלה שעון מזוייף בחייה? או אולי אפילו, רחמנא ליצלן, קנתה אחד כזה... ששש... להשיג היום שעון מזויף בסין, מולדת הזיופים, זה כבר לא עניין כל כך פשוט. סין שרוצה להראות כמדינה שמקיימת את החוק הבינלאומי מגבילה מאוד את הייצור והסחר במותגי על מזויפים. אבל מאחר והביקוש לחיקויים כל כך גדול, תוכלי גם היום למצוא שם זיופים של השמות הגדולים. יותר נכון יהיה לומר שהזייפנים ימצאו אותך. כבר במלון אפשר שיעניינו אותך ב-קופי ווטצ', קופי ווטצ', אבל בשווקים זה כבר יהפוך יותר אגרסיבי; מיד יזהו אותך כתיירת ויעוטו עלייך (להבדיל מסוכנים סמויים שעטים על הסוחרים:).

מי שהתנסתה יודעת שזו חוויה מעניינת של פעם בחיים. השעונים האלה נראים כמו הדבר האמיתי אבל אחרי סיבוב אחד, במקרה הטוב סיבוב של המחוג הקטן, הם עוצרים מלכת ועוברים לפח. כנ"ל לגבי תיקים שמתפרקים אחרי שבוע. בקיצור, לא נעים, אבל גם לא נורא.


קצת פחות נעים כשמסתבכים עם חיקויים במוצרים שקשורים בבריאות או באסתטיקה. כאן זה כבר יכול להיות מאוד לא נעים פיזית, וגרוע מכך, להביא גם לפגיעה אסתטית (במקרה הזה - לא נעים, כן נורא). שמענו הרבה על נזקים שנגרמים מחומרים שנרקחים במרתף, אבל גם חיקויים של מכשירים יכולים לגרום לנזקים לא מבוטלים.

גם אלינו מגיעים טלפונים מבעלי מקצוע (רופאים/אות וקוסמטיקאיות) שנקלעו למצבים לא נעימים לאחר שהשתמשו בחיקויים של מזו רולר; מחטים שנתקעו בעור (קשה במיוחד שמדובר בטיפולי שיער), רולרים שמתפרקים בזמן העבודה, מחטים שמתכופפות, ובעיקר תלונות על כאבים ופצעים שנגרמים ממחטים שאינן דקות וחלקות דיין.

פעם מקרר היה מוכר יותר בשם פריג'ידר. ישנם כיום יצרנים רבים של מקררים וזה לגיטימי. אבל המקרה של מזו רולר דומה יותר למקרה של פריג'ידר לפני 50 שנה. מזו רולר יש כיום רק אחד וכל השאר הם חיקויים. למעשה השם ”מזו רולר“ מוגן בזכויות יוצרים והוא סימן מסחרי (מספר 219057 ברשות הפטנטים) של חברת היקארי. כל שימוש בשם מזו רולר חייב באישור מפורש, כך שגם לא יכול להיות יותר ממזו רולר אחד.

אם מישהו מכר לך מזו רולר וטען שזהו מכשיר מקורי, דרשי לראות סמני זיהוי. ישנם כמה פשוטים. ראשית הוא ארוז בשרינק פלסטיק ולא בקופסת קרטון. בנוסף, חייב להיות רשום על האריזה Made in USA. ופרט זיהוי אחרון - על האריזה כתוב Microneedle Therapy System.

לשימוש במוצר מקורי ישנה חשיבות רבה מההיבט הבריאותי. המזו רולר על אף המראה התמים שלו הנו מוצר מתוחכם. בכדי שהמחטים יגרמו לפגיעה מינימלית בזמן שהן חודרות לרקמת העור, הן חייבות להיות:

(א) ברמה רפואית (medical grade) כדי שתיהנה בטוחות לשימוש.
(ב) חלקות ובעלות קוטר קטן ככל האפשר על מנת לגרום לפגיעה מזערית.
(ג) חזקות כדי שלא יתקהו ולא יתכופפו. מחט קהה או שלא ערוכה בניצב לרולר גורמת לנזק רב בזמן היציאה שלה. העור למרות החזות הרכה שלו הנו ממברנה קשה וחזקה מאוד. המחטים הזעירות עשויות אומנם מפלדה שבדית איכותית ביותר, אבל העומס שנוצר עליהן בזמן טיפול גדול במיוחד.

לכן ישנה חשיבות רבה להשתמש ברולר מקורי, שכן מדובר בבריאות וביופי. 
מזו רולר יש רק אחד

פטנט חדש!
חדשות: פטנט חדש!
לפרטים
לכל שאלה, מלאי פרטים ונחזור בהקדם:
אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה