מוצר לטיפול בצלוליט


עונת הרחצה בעיצומה והחלטנו להיתלות באילן דקיק וחטוב במיוחד - ויקטוריה בקהאם!

באחד מכתבות הרכילות נקשר שמה של אייקון האופנה ויקטוריה בקהאם בקרם ממותג (אותו פיתח אחד מהפורמולטרים שלנו) המטפל בצלוליט, קרם זה מכיל את התרכובת Spirulina Plantesis Extract.

מסתבר שכחודשיים לאחר לידתה הרביעית, היא נצפתה במצלמות ה"פפארצים" רזה כתמיד כשבידה שקית עם קרם שנועד לטיפול בצלוליט, למרבה הפליאה אישרה הגברת בקהאם שהיא משתמשת באופן קבוע במוצר זה ואף ציינה שבעזרתו היא שומרת על גיזרתה ומונעת את הופעת תופעת הצלוליט הלא מחמיאה.


בשלב הזה אבשר לכן כיצד הכתוב לעיל עוזר לנו הלוחמות בצלוליט שיושבות בציון...

אני גאה להכיר לכן את קוקטייל הצלוליט שלנו המכיל 3 תרכובות מנצחות לטיפול בתופעת הצלוליט, ובינהם התרכובת Spirulina Plantesis Extract שמהווה את החומר הפעיל באותו קרם ממותג ששהזכרתי, אותו חיזקנו בשני "שחקני מפתח" נוספים.

הכיני את עורך לקיץ!


1. ISO SLIM - נוסחה מורכבת המכילה 4 חומרים פעילים הממוקדים בטיפול בצלוליט ובצמצום ההיקפים שמסייע בתהליך ההרזיה. 
א. . Genistein - עבור lipolysis adipogenesis, וכן קולגן ב. קפאין - ל- lipolysis - שהוא חוסר שיווי משקל בין תאי השומן הקיימים לתאים החדשים. ג. קרניטין - עבור lipolysis ד. Spirulina Plantesis Extract - האחראית על מיצוקו מחדש של העור, תרכובת זו נחשבת לאחת מתרכובות האנטי צלוליט הטובות ביותר, נוסחה זו עובדת היטב ומצוייה במוצרים רבים, גם בקרם של ויקטוריה, והיא פותחה בעזרת אחד מהפורמולטורים שלנו. בעוד שיצרנית ה- ISO SLIM ממליצה על שימוש של 4% בלבד מהנוסחה במוצר - בקוקטייל הצלוליט של היקארי השתמשנו ב- 5%!

2. BODIFIT - קומפלקס שמטפל באחד מהסיבות העקריות להופעת הצלוליט שהוא ניקוז לקוי של מערכת הלימפה (המכיל 2 חומרים פעילים המשפרים באופן משמעותי את הניקוז של העור, שמהווה את אחד מהסיבות להופעת הצלוליט) .
א. Coco-glucoside - המפחית בעליל את הופעת הצלוליט תוך שיפור קצב ניקוז הרעלים. ב. Glaucine - משפר את האלסטיות שבין תאי השומן לרקמות החיבור. קומפלקס זה נמצא בשימוש נרחב בתכשירים רבים שמיועדים לטיפול בצלוליט, בעוד שרמת השימוש המומלצת במוצר היא של 2.5% - במוצר שלנו יש 5%!

3. SVELTESSENCE - המיוצר מתמצית גרעין פרי הליצ'י - מוצר זה תורם להפחתה בהרחבת והגדלת רקמת השומן. היצרן ממליץ על רמת שימוש של 3% - במוצר שלנו יש 5%!

יש לציין כי ברוב המוצרים הקיימים בשוק ימצאו אחד מבין שלושת המרכיבים הראשונים. כשאת משתמשת במוצר שלנו יש לך במוצר אחד את כל שלושת המרכיבים בתוספת קפאין וקרניטין. לא פחות חשוב, בכדי לקבל תוצאות וודאיות, אחוזי השימוש במוצר הם תמיד מעל למומלץ. חשוב לעסות את המוצר למשך 1-2 דקות כדי לשפר את החדירה. 

בסיכומו של דבר מדובר בפורמולציה ממוקדת מטרה, יעילה, יציבה ובטוחה שמשיגה תוצאות נראות לעין. אז קדימה למריחה... 


מוצר לטיפול בצלוליט

פריצת דרך...
חדשות: פריצת דרך...
לפרטים
לכל שאלה, מלאי פרטים ונחזור בהקדם:
אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה