הכירו את המזו-רולר®


אז מהו מזו-רולר (Meso-Roller)?


המזו-רולר® הינו מכשיר מהפכני אשר מעורר את העור לייצור עצמי של קולגן ואלסטין. גלילת הרולר על פני העור גורמת לפעולה כפולה: היא מייצרת תעלות הובלה זעירות לרבדים העמוקים של העור, ומעוררת את העור להתחדשות. המזו-רולר מסוגל להחדיר את החומרים הטיפוליים לעומק העור ובכך הוא דומה למזותרפיה (Mesotherapy) ומכאן גם שמו. הטיפול במזו-רולר נבחן לאורך מספר שנים במחקרים מדעיים בהם הוכחה יעילותו הרבה במילוי קימטוטים, טשטוש צלקות וסימני מתיחה, וביצירת מראה כללי של עור מלא, וזוהר. בשל כך הוא נותן פתרון לנשים שמעוניינות לטפל בסימני גיל ראשונים שמופיעים בפניהן, אך הן לא זקוקות עדיין לניתוח פלסטי או לטיפול דרסטי אחר. המזו-רולר מציע טיפול יעיל, שאינו פולשני, ואשר תוצאותיו נשמרות לאורך זמן, ובכך הוא דוחה את סכין המנתחים. המזו רולר מגיע בדרגות חדירה שונות:
בדרגה גבוהה לטיפול בקליניקה או במרפאה ובדרגה נמוכה לשימוש ביתי בשגרת הטיפוח היומיומית. המזו-רולר מיועד לפנים, צוואר וגוף ומתאים לכל סוגי העור. 

מזו-רולר® (®MESO-ROLLER) הנו סימן רשום של מעבדות היקארי.

היתרון של מזו-רולר® - פחות פולשני, פחות יקר, ויותר אפקטיבי!
 
הקוסמטיקה הקונבנציונלית התפתחה מאוד בעשור האחרון אבל היא עדיין מתקשה להעביר את החומרים המיושמים על פני העור אל עומק העור, ובצדק. הטבע יצר את העור כפי שהוא בכדי שלא ניתן יהיה לחדור אותו בקלות, שכן העור הוא המגן העיקרי שלנו מפני זיהומים. אז איך בכל זאת ניתן להגיע אל שכבת הדרמיס, להחדיר אליה חומרים מעוררים ולגרות את העור להתחדשות בכדי לקבל מראה עור חלק וצעיר ולעצור את תהליך הזדקנות? 


עקרונות שיטת הטיפול במזו-רולר®

 
השיטה מהפכנית אבל הפתרון פשוט בבסיסו – אל שכבת הדרמיס ניתן להגיע על ידי מחטים זעירות. המזו-רולר מכוסה בהמוני מחטים זעירות והוא מגיע בדגמים שונים שנבדלים באורכי המחטים (0.2 עד 3 מ"מ). המחטים חודרות אל העור בזמן הגלילה של הרולר ומייצרות תעלות הובלה זעירות דרכן חודרים החומרים הקוסמטיים המשמשים בטיפול (חידוש, הבהרה, וכד'), והן פוגעות בעור בצורה מבוקרת ועל ידי כך מעוררות אותו לריפוי והתחדשות. המנגנונים הטבעיים של גופינו מייצרים שרשרת מורכבת של פעולות ריפוי שבסופן העור מייצר תאים חדשים בכל משטח הטיפול והקולגן מתעבה. 

איך זה עובד


הטיפול במזו-רולר מסוגל לחולל פלאים בצלקות, קמטים, סמני אקנה, פיגמנטציה, וכמובן שהוא טוב באופן כללי לתחזוקה ושיפור מראה העור, גם במקרה שאין בעיות מיוחדות. הרולר יכול לשמש גם באזורי הגוף השונים והוא מתאים גם לטיפול בצלוליט וסימני מתיחה. הטיפול במזו-רולר הנו ממושך שכן הוא מבוסס על תהליכי הריפוי הטבעיים של גופנו ואותם לא ניתן להאיץ, והוא בנוי בעצם מסדרה של חמישה עד שבעה טיפולים בהפרשים של ארבעה עד שישה שבועות ביניהם. המזו-רולר® בעולם

המזו-רולר מביא איתו הבטחה גדולה לתחום הקוסמטיקה הרפואית והוא מציע כיום שיטה חדשה שמלהיבה את הדרמטולוגים והכירורגים הפלסטיים בכל העולם בטיפול בתופעות ההזדקנות לסוגיהן (קמטוטים, נפילת העור, פיגמנטציה, צלקות, קרעי סטריאה בזרועות ובבטן). זאת מאחר ושיטה זו מאפשרת לקבל תוצאות ניכרות בטיפול פשוט, שהוא כמעט ללא כאבים, ושאין בו צורך להגיע למרפאות מיוחדות ולשהות בהן למשך שבועות. מסיבה זו גם הפכה שיטת הטיפול במזו-רולר ל-"טרנד" הכי חם בקרב כוכבות הוליווד ונראה שהיא הולכת להישאר איתנו עוד זמן רב, והרולר הולך להפוך למוצר צריכה הכרחי בכל קליניקה ובכל בית. 

מזו-רולר גם בעולם


נשמע טוב מכדי להאמין? התמונות מדברות בעד עצמן...


הוראות שימוש במזו-רולר®

פעולת המזו-רולר
הגלגול הידני של הרולר משפר את ספיגת החומר שמיושם על העור ומוביל את החומר לשכבות העמוקות באמצעות המחטים הזעירות שעל גבי הגלילה.  הטיפול במזו-רולר® מתבצע על ידי רופא במרפאה (מחטים באורכים 1 מ"מ ומעלה), על ידי קוסמטיקאיות בקליניקה (מחטים באורך 0.5 מ"מ), או על ידי המטופלת בעצמה בבית (מחטים באורך 0.3 מ"מ ומטה). מטרת הטיפול בבית הינה לשפר את היעילות של הקרמים השונים בהם כל אישה משתמשת באופן יומיומי. בניסויים נמדד שיפור של עד פי 30 ביעילות החדירה של הקרמים המיושמים על פני העור. כמו כן, השימוש היומיומי מהווה דרך נהדרת להמריץ את מחזור הדם בעור (והוא דומה בכך לפעולת הגילוח של הגברים, רק ללא הופעת שיעור). הטיפול במרפאה או בקליניקה דורש מריחת חומר מאלחש על העור לפני הטיפול ומסכת שיקום והרגעה בתום הטיפול. 

סוגי מזו-רולר

קיימים חמישה מודלים: CR3, MR5, MR10, MR15, MR20. מספר המודל מתאים לאורך המחטים בעשירית המילימטר. לדוגמה - למודל CR3 מחטים באורך 0.3 מ"מ ולמודל MR15 מחטים באורך 1.5 מ"מ. 

מקבץ שאלות ותשובות על המזו-רולר:

האם ישנה סכנה מיוחדת של פיגמנטציה בעקבות הטיפול במזו-רולר? 
הטיפול במזו-רולר אינו שונה מכל טיפול אינטנסיבי אחר. כמו שאחרי טיפולי פילינג, הזרקות ולייזר חובה להשתמש במקדם הגנה, כך גם כאן.

האם שימוש לאורך זמן רב במזו-רולר ביתי יביא לתוצאות זהות לטיפול במזו-רולר מקצועי? 
המחטים שבמזו-רולר המקצועי מגיעות לשכבת הדרמיס שם כבר ישנם נימי דם זעירים. הפגיעה בהם היא שמעוררת את העור לייצור קולגן ואלסטין, זאת גם בלי קשר לחומרים המוחדרים בזמן הטיפול.הרולר הביתי לא מגיע לשכבת הדרמיס ולכן לא יכול לפגוע בנימי דם. מסיבה זו השימוש בו בפני עצמו אינו מעורר ייצור קולגן ואלסטין. אבל אם מחדירים באמצעותו חומרים טיפוליים כאלה שמסוגלים לעורר ייצור קולגן ואלסטין, אפשר לקבל תוצאות בשימוש לאורך זמן, אולם התוצאות לא תהיינה זהות לאלו שבטיפול המקצועי.

מתי המזו-רולר פג תוקף?
ניתן להשתמש במוצר עד חצי שנה מרגע הפתיחה, וזאת בכפוף להוראות התחזוקה. 

למה להשתמש במזו-רולר מקורי?
לשימוש במוצר מקורי ישנה חשיבות רבה מההיבט הבריאותי. המזו-רולר® על אף המראה התמים שלו הנו מוצר מתוחכם. בכדי שהמחטים יגרמו לפגיעה מנימלית בזמן שהן חודרות לרקמת העור,

הן חייבות להיות:
(א) עשיות מחומרים איכותיים כדי שתהיינה חלקות וכדי שלא תעלנה חלודה עם הזמן.
(ב) בעלות קוטר קטן ככל האפשר על מנת לגרום לפגיעה מזערית (וכפועל יוצא, גם מידת הכאב קטנה).
(ג) חזקות כדי שלא יתקהו ולא יתכופפו - מחט קהה או שלא ערוכה בניצב לרולר גורמת לנזק רב בזמן היציאה שלה.
העור למרות החזות הרכה שלו הנו ממברנה קשה וחזקה מאוד. המחטים הזעירות עשויות אומנם מפלדה שבדית איכותית ביותר, אבל העומס שנוצר עליהן בזמן טיפול גדול במיוחד.

לכן ישנה חשיבות רבה להשתמש ברולר טוב במיוחד, מאחר ומדובר בבריאות שלך וביופי שלך. 


איך אדע כי המזו רולר מקורי?

בעקבות ההצלחה המסחרית של מזו-רולר® קמו חיקויים רבים. היצרן סימן את המוצר בסימונים שונים אשר יקשו מצב של העתקות. בתמונות שלהלן מתוארים סימני הזיהוי של המוצר המקורי. 

הולוגרמה שונה עם הטבעה של מספר סידורי שונה לכל רולר
הולוגרמה עם הטבעה של מספר סידורי שונה לכל רולר


קצה הידית מצידה השני
קצה הידית מצידה השני


לוגו היצרן בקדמת הידית
על דופן הגלילה מוטבע הכיתוב Microneedle Therapy System

על דופן הגלילה מוטבע הכיתוב Microneedle Therapy System
על דופן הגלילה מוטבע הכיתוב Microneedle Therapy System


על המארז המהודר מוטבע לוגו מוזהב של החברה
על המארז המהודר מוטבע לוגו מוזהב


אישור FDA למזו-רולר
אישור FDA

אישור משרד הבריאות למזו-רולר

אישור משרד הבריאות

אישור שיווק בלעדי בישראל למעבדות  היקארי
אישור שיווק בלעדי


הכירו את המזו-רולר®

כתבה ב"ידיעות אחרונות"
חדשות: כתבה ב"ידיעות אחרונות"
לפרטים
לכל שאלה, מלאי פרטים ונחזור בהקדם:
אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה