חברת מעבדות היקארי מפתחת ומשווקת מוצרים רפואיים לתחום האסתטיקה ומוצרים קוסמטים לשוק המקצועי (קליניקות קוסמטיקה).

החברה מתמקדת בשנים האחרונות בפיתוחים שמבוססים על התגליות המדעיות החדשות מתחום הארכת חיים (לונגביטי), והסבתם לתחום הקוסמטיקה, וזאת על מנת להביא בכך להצערת העור. בפעילות זו החברה מהווה חלוצה עולמית.

ביחד עם מומחים מהאוניברסיטה העברית, החברה פתחה אמצאה (מוגנת בפטנט), להפקת המולקולה המהפכנית ניקוטינאמיד ריבוזייד בתוך מיקרו קפסולות, תוך כדי יצירת המוצר הקוסמטי. הדבר מאפשר יצירת מגוון מוצרים שלכולם מכנה משותף אחד: הפעלת המנגנונים הרדומים של הארכת חיים והצערה בתוך התאים.

בנוסף לפעילות בתחום לונגביטי, החברה מובילה בתחום מזותרפיה, עם ותק של למעלה משמונה שנים. החברה מפתחת ומשווקת מכשירים ותכשירים קוסמטיים למזותרפיה לשוק המקצועי (רופאים וקוסמטיקאיות). החברה קנתה לעצמה בתוך זמן קצר מעמד של חברה מובילה בתחום זה, פורצת דרך וחדשנית. המוצרים המשווקים על ידי החברה ורשומים בסימנים מסחריים מזו-רולר ומזו-קוקטייל, הפכו לשמות של מותגי איכות בשוק.
  • ד"ר אסף זעירא מנכ"ל אסף בעל נסיון עשיר בתחומי טכנולוגיה, עסק בתפקידי מחקר ופיתוח שונים בענף ההייטק ופטנטים רבים רשומים על שמו. בוגר הטכניון (תואר ראשון בהצטיינות) ומכון וייצמן למדע (מסלול ישיר לתואר שלישי) על עבודה בחקר המוח.
  • אור פוקס מייסדת וסמנכ"ל שיווק אור הנה הטאלנטית של החברה, עם נסיון של למעלה משלושים שנה בקוסמטיקה מקצועית. לפני שהקימה את מעבדות היקארי ניהלה אור מכירות בחברת פרוקטר אנד גמבל וכן ניהלה את המכירות של מותג קוסמטיקה מיובא מפריז. אור הנה אחות מוסמכת ובוגרת בית הספר הגבוה למקצועות היופי בקייב.

מעבדות היקארי בפייסבוק
חדשות: מעבדות היקארי בפייסבוק
לפרטים
לכל שאלה, מלאי פרטים ונחזור בהקדם:
אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה